Movies
Ratings
350
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5