Titles you rated
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Emma - A Victorian Romance Season 2Rated ★ 3.0
Holmes of KyotoRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
KoikimoRated ★ 2.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5
SlayersRated ★ 3.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5