Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
White House DownRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5