Movies
Ratings
64
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5