Titles you rated
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
FreudRated ★ 4.5
UltramanRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5