Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5