Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Weekend AwayRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5