Series
Ratings
18
You Season 5Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5