Titles you rated
Angel EyesRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5