Movies
Ratings
69
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0