Titles you rated
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.5