Series
Ratings
71
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0- The Hollow Season 2Rated ★ 5.0
- The HollowRated ★ 5.0
When the Devil Calls Your NameRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5