Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ad VitamRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
FesterRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.0