Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0