Series
Ratings
136
No, Thank You Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 0.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0