Titles you rated
The HolidayRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0