Titles you rated
Voice season1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0