Movies
Ratings
319
MinariRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0