Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0