Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
American MadeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5