Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0