Series
Ratings
44
Half-Moon FriendsRated ★ 2.5
Mari and MeRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
- Merry MaryRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 1.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0