Movies
Ratings
1005
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 2.5
9Rated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
The ForeignerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5