Movies
Ratings
1535
BugoniaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
BirdRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Kraven the HunterRated ★ 0.5
Handsome GuysRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Hard TruthsRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 2.0
FallRated ★ 0.5