Titles you rated
The RainmakerRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0