Movies
Ratings
237
KlausRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5