Series
Ratings
131
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0