Series
Ratings
15- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0