Movies
Ratings
162
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Virgin PsychicsRated ★ 1.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 4.5
Far from HeavenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
A Good YearRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 5.0