Series
Ratings
115
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0