Movies
Ratings
1269
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
NebraskaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0