Titles you rated
To LiveRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 1.0