Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0