Titles you rated
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
FlowRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0