Movies
Ratings
271
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5