Series
Ratings
99
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 2.0
Great PretenderRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 1.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0