Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.0