Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0