Movies
Ratings
204
ArrivalRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 0.5
A SeparationRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0