Movies
Ratings
148
King KongRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0