Titles you rated
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Juvenile OffenderRated ★ 0.5
Grave EncountersRated ★ 1.5
The BodyRated ★ 2.0
Gnomeo & JulietRated ★ 1.0
The Ant BullyRated ★ 2.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.0
OculusRated ★ 1.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 2.0
In Love and the WarRated ★ 2.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0