Movies
Ratings
322
The Lion KingRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Bang Bang ClubRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0