Series
Ratings
24
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0