Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5- One WinRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 1.5- PilotRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5