Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0