Series
Ratings
70
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
アホガールRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
- CharlotteRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0