Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Gnomeo & JulietRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0