Series
Ratings
182
UnnaturalRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
BloodRated ★ 3.0
Once AgainRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0