Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
RomaRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
PoisonRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Long Live the KingRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0