Series
Ratings
26
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0